Referencje

 • Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Departament Innowacji i Rozwoju, zaświadcza, że firma IQ Corporation LTD (marka PixelShark) w okresie od 11 maja 2017 do 31 grudnia 2020 realizuje umową obejmującą wytworzenie narzędzia informatycznego wspomagającego internetowy nabór wniosków, internetową rejestrację zgłoszeń uczestników szkoleń i spotkań oraz przeprowadzenie ankiet online. Przedmiotem umowy są ponadto dodatkowe usługi programistyczne oraz hosting narzędzia w podanym powyżej okresie. Do końca czerwca 2017 firma wykonała bez zastrzeżeń zgodnie z umową narzędzie informatyczne oraz na zlecenie zamawiającego dodatkowe prace programistyczne obejmujące nowe funkcjonalności, a także zapewniła hosting narzędzia.
  Zastępca Dyrektora Departamentu Innowacji i Rozwoju
  Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
 • Miła obsługa dotrzymująca terminów i wysoki standard, gorąco polecam!
  Michał Ch.
  SozialZone
 • Gorąco polecam. Wspaniale wykonanie mojego sklepu internetowego. Bardzo dobry kontakt, stały kontakt. Bardzo dobre ceny i co najważniejsze perfekcyjne podejście do klienta.
  Kinga B.
  LightingMK
 • MONTOVNIA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie potwierdza, że firma „IQ CORPORATION LTD (marka PixelShark)” wykonywała dla nas prace, polegające na stworzeniu interaktywnej strony internetowej: „montovnia.com” z systemem zarządzania treścią. Zlecone prace firma „IQ CORPORATION LTD” wykonała w terminie zgodnym z zawarta umową, zgodnie z warunkami technicznymi określonymi w dokumentacji technicznej. Krótki termin realizacji został przez firmę dotrzymany pomimo wielu zmian technicznych w trakcie realizacji. MONTOVNIA SP. Z O.O. poleca współpracę z firmą „IQ CORPORATION LTD”.
  MONTOVNIA SP. Z O.O.
  MONTOVNIA SP. Z O.O.
 • Monika Malinowska
  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą PixelShark POLSKA. Strona została zbudowana bardzo sprawnie i terminowo, a wszelkie moje propozycje i pomysły dotyczące na każdym etapie, wspólnie dyskutowane, aby wybrać najlepszą opcję. Ogromną zaletą jest profesjonalna obsługa oraz bardzo dobry kontakt z firmą. Otrzymałam bardzo zrozumiałe instrukcje oraz tutorial jak administrować stronę samodzielnie. Mimo, że praca nad stroną została ukończona, nadal mogę zwrócić się o pomoc, jeśli zaszła by taka potrzeba. Mam nowoczesną i przyjazną dla użytkownika stronę, jaką chciałam mieć. Zdecydowanie polecam.
  Monika Malinowska
  Atelier Głosu