menu

pixelshark

AGENCJA
                        KREATYWNA
I interaktywna

pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixelshark pixelshark pixelshark pixelshark pixelshark pixelshark
strony www strony www strony www strony www strony www strony www
sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe
blockchain
blockchain

Ile kosztuje sklep internetowy? - cena

Masowe przenoszenie własnej działalności do cyberprzestrzeni dziś już nikogo nie dziwi. Z danych przeprowadzonych za 2020 rok wynika, że aż 73% badanych przynajmniej raz dokonało zakupu online – to 11% więcej niż w roku 2019. Trend cały czas zwyżkuje. Nie tylko za sprawą trudnej sytuacji światowej związanej z koronawirusem, ale i z powodu coraz lepiej funkcjonujących systemów i platform, które ułatwiają dostęp do asortymentu i tym samym bardziej zachęcają do e-zakupów. Przyjrzyjmy się bliżej, ile kosztuje zrobienie sklepu online i co wpływa na ostateczny kosztorys sklepu internetowego.

Ile kosztuje profesjonalny sklep internetowy – co wpływa na jego cenę?

Tworzenie sklepu e-commerce może przyprawić o zawrót głowy – duża ilość wszelkiego rodzaju platform (m.in. WooCommerce, Magento, PrestaShop), szeroki wachlarz ich funkcjonalności, opłaty za prowadzenie, oraz sama konfiguracja. Duży projekt będzie wymagał większych nakładów czasowych, różnego rodzaju rozwiązań systemowych, lepszych parametrów serwera, a co za tym idzie, zaangażowania większej ilości osób w cały proces. Chcesz wiedzieć ile kosztuje założenie sklepu internetowego? Zobacz najpierw co kształtuje jego cenę.


Określając sektor dowiesz się ile kosztuje zrobienie sklepu internetowego

Dobra strategia to podstawa prowadzenia modelowego e-biznesu. Aby rozpocząć działalność online, warto uprzednio zdefiniować klienta oraz jego potrzeby. Precyzyjne określenie sektora (B2B, B2C, M2C, B2X), to jeden z tych czynników, który wpłynie na to, ile kosztuje sklep internetowy.


Funkcjonalność e-sklepu a jego cena

Stworzenie wstępnych założeń co do funkcjonalności e-commerce będzie pomocne podczas projektowania i również wpłynie na to ile kosztuje utrzymanie sklepu internetowego. Warto jednak wprowadzić te opcje, które już na początkowym etapie pomogą uruchomić prosty sklep online bez konieczności czekania na inne poszczególne moduły. Takie rozwiązanie pozwoli obniżyć koszty prowadzenia sklepu internetowego w początkowej jego fazie. 


Sklep internetowy – koszty projektu graficznego

Skrypty proponują całe palety szat graficznych w dowolnych kolorach i motywach. Pomimo tego, wielu przedsiębiorców decyduje się na projekt graficzny od postaw. W takim przypadku cena za sklep internetowy będzie wyższa. Bez względu na to, który z wariantów jest brany pod uwagę, przy ostatecznym rozrachunku będzie miała wpływ ilość podstron i częstotliwość dokonywanych zmian w obrębie grafiki.


Tworzenie sklepu internetowego – cena za interfejs

Responsywność, układ modułów i animacje to tylko niektóre ze składowych. Im więcej konfiguracji i dodatkowych modyfikacji, tym więcej czasu należy przeznaczyć na założenie sklepu internetowego oraz na koszty z tym związane.


Sklep internetowy – testy i cena

Przetestowanie wdrożonego oprogramowania jest niezwykle ważne w kontekście wykrycia niedoskonałości lub błędów. Testerzy będą mogli na bieżąco weryfikować działanie elementów oraz stabilność ścieżek krytycznych. Front-end oraz back-end pozwolą na badanie jakości przesyłania danych. Na to ile kosztuje sklep internetowy wpłynie również zaangażowanie osób odpowiedzialnych za monitorowanie systemu oraz równoległe wprowadzanie modyfikacji.


Powyższe elementy wpływające na to ile kosztuje założenie i prowadzenie sklepu internetowego to tak naprawdę tylko część działań, jakim należy sprostać. W całym procesie należy uwzględnić także prototypowanie czy firmę SEO, która zajmie się pozycjonowaniem. Koszt sklepu internetowego musi zatem przewidywać pracę opartą na wielu etapach.


Profesjonalny sklep internetowy – cena założenia w Pixelshark

Ilość procesów, jakie należy wykonać, aby e-commerce mógł wystartować, może być przytłaczająca. Nie każdy przedsiębiorca jest na tyle zorientowany, aby wybrać odpowiednią platformę, która nie dość, że spełni jego wymagania, to udźwignie ilość wprowadzanych zmian do infrastruktury na przestrzeni kolejnych lat. Koszt założenia sklepu internetowego, a także koszty prowadzenia sklepu internetowego zależą od wielu czynników.


Powierzenie tego zadania profesjonalistom sprosta indywidualnym potrzebom każdego klienta. Chcąc zapewnić sobie doskonale skrojony e-sklep, wato zaufać specjalistom, którzy przygotują odpowiednie moduły z kategoriami i wprowadzą do nich produkty. Tworzenie sklepu internetowego z Pixelshark to gwarancja doskonałej ceny dopasowanej do jakości i szybkości wprowadzania wdrożeń. Już dziś skontaktuj się z Pixelshark, aby dowiedzieć się ile kosztuje sklep internetowy i jak założyć sklep internetowy, który sprosta Twoim potrzebom!

Software house PixelShark

Strona internetowa to świetny sposób na zareklamowanie własnej firmy. Jest ona tak samo ważna, jak popularne dziś prowadzenie profili w mediach społecznościowych. Dlatego nasza agencja interaktywnaw Łodzi oferuje stworzenie witryny nowoczesnej, która przyciągnie potencjalnych klientów i będzie przygotowana do późniejszych działań związanych z pozycjonowaniem, czyli SEO.

Dzięki temu łatwiej będzie Ci dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, a co za tym idzie – zwiększy się świadomość o istnieniu Twojej działalności. Warto jest zatem postawić na stronę www wykorzystującą najnowsze technologie i modne szaty graficzne, co spowoduje stały napływ klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.