menu

pixelshark

AGENCJA
                        KREATYWNA
I interaktywna

pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixelshark pixelshark pixelshark pixelshark pixelshark pixelshark
strony www strony www strony www strony www strony www strony www
sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe
blockchain
blockchain

5 najbardziej absurdalnych aplikacji

5 najbardziej absurdalnych aplikacji!

Aplikacje mobilne potrafią uprzyjemnić życie, czy to w kwestii monitorowania pewnych spraw, czy tylko dla rozrywki – do pobrania dostępnych jest mnóstwo aplikacji. Czy to znaczy, że wszystkie z nich są przydatne?

Postanowiliśmy podejść do sprawy inaczej i specjalnie dla Was wybraliśmy 5 najbardziej absurdalnych aplikacji mobilnych dostępnych na polskim rynku.

Fun Popcorn

Ta skromna aplikacja pozwala nam się oszukać. Na ekranie widzimy ziarenka kukurydzy. Należy potrząsnąć telefonem i…. magia! Popcorn strzela jak szalony. Szkoda tylko, że jest wirtualny. Jak widać po ocenach w Google Play wiele osób jednak jest usatysfakcjonowanych tą aplikacją – użytkownik Mr. Bodzio pisze: „nie wiem czemu ludzie daja zle oceny. to oczywiste ze tego popcornu nie czuc albo nie da sie zjesc ale to nie jest powod by dawac tu slaba ocene”. Aplikacja jest darmowa.

Infant Crying Translator

Aplikacja idealna dla młodych rodziców – zastanawiacie się dlaczego wasze dziecko płacze? Teraz nie musicie się już głowić, wystarczy pobrać translator dziecięcego płaczu! Gdy maleństwo donośnie zawyje, zamiast wziąć je na ręce, przyłóżcie mu telefon z włączoną apką. Ona powie o co chodzi – czy jest głodne, czy mu zimno? Szkoda tylko, że nie ma 100% trafności 😉 Można ją sobie sprawić nieco ponad 13 zł.

Useless Button

Czy właściwie jest wam potrzebna kolejna aplikacja? Nie? To w takim razie idealny dla was będzie Useless Button. Nie ma on żadnej funkcjonalności. Pobieracie duży czerwony przycisk i w zasadzie jedyne, co możecie z nim robić, to po prostu go wciskać. Zlicza wciśnięcia i dopinguje do kolejnych. Taka przyjemność i to za darmo!

The perfect egg timer

Lubicie jeść jajka? A może chcecie zaskoczyć swoją drugą połówkę niecodziennym śniadaniem do łóżka? Oto aplikacja, która pozwoli wam ugotować perfekcyjne jajko. Myślicie, że to zwykły timer? O nie, nie. Najpierw przykładacie jajko do ekranu telefonu. Tak – kładziecie jajko na telefonie. Potem zaznaczacie jego wielkość. I voila! Otrzymujecie odpowiedź na nurtujące was pytanie – jeżeli to jajko jest takie duże to ile powinno się gotować do pożądanego stanu? Zachwycicie podniebienia. Koszt – 7 zł.

Lucky Cactus

Wstaliście dzisiaj lewą nogą? Macie pecha? Czujecie, że nic nie idzie po waszej myśli? Co może pomóc? Szczęśliwy kaktus. Wystarczy go pacnąć i może przyniesie wam szczęście. Ale uwaga – może też przynieść pecha. Za tą szansę zapłacicie niecałe 32 zł.

I jak? Która jest najbardziej kusząca?

Jeżeli macie swoje pomysły na aplikację na Androida i chcielibyście je zrealizować – i te standardowe i najbardziej zakręcone, ekipa Pixelshark z chęcią Wam pomoże! Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych 😉

Wszystkie aplikacje są dostępne do pobrania w sklepie internetowym Google Play

Software house PixelShark

Strona internetowa to świetny sposób na zareklamowanie własnej firmy. Jest ona tak samo ważna, jak popularne dziś prowadzenie profili w mediach społecznościowych. Dlatego nasza agencja interaktywnaw Łodzi oferuje stworzenie witryny nowoczesnej, która przyciągnie potencjalnych klientów i będzie przygotowana do późniejszych działań związanych z pozycjonowaniem, czyli SEO.

Dzięki temu łatwiej będzie Ci dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, a co za tym idzie – zwiększy się świadomość o istnieniu Twojej działalności. Warto jest zatem postawić na stronę www wykorzystującą najnowsze technologie i modne szaty graficzne, co spowoduje stały napływ klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.