menu

pixelshark

AGENCJA
                        KREATYWNA
I interaktywna

pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixel shark
pixelshark pixelshark pixelshark pixelshark pixelshark pixelshark
strony www strony www strony www strony www strony www strony www
sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe sklepy internetowe
blockchain
blockchain

System CRM

Czy zarządzając grupą przedstawicieli handlowych używasz jako wsparcia magicznego systemu gromadzącego całą wiedzę o zamówieniach, kontakty i korespondencję? W jaki sposób kontrolujesz to z kim i kiedy spotkali się Twoi handlowcy ? I najważniejsze…jak działa Twoja konkurencja?

Co to takiego?

To specjalny system, który uporządkuje sprawy związane ze sprzedażą i pracą przedstawicieli. Będziesz wiedział z kim i kiedy się spotkali i jaki był efekt rozmów nawet wtedy kiedy pracownik będzie na urlopie. Prawdziwy rekin ma nad wszystkim kontrolę – wie jak działa konkurencja, zna jej działania marketingowe. Idealnie namierza potencjalnego klienta oraz wie, który pracownik udzielał mu informacji. W taki sposób masz nad wszystkim kontrolę i nie musisz dowiadywać się od każdego pracownika ile z siebie daje.

PO CO INWESTOWAĆ W CRM?

Chcesz aby wszystko grało?
CRM sprawia, że tworzenie ewidencji nie będzie już tak uciążliwe. Sprzedawcy będą mieli porządek w systemie a Ty będziesz wiedział gdzie jadą, z kim się kontaktują. Informacje o cenach, działaniach konkurencji będą na wyciągnięcie ręki.

Twój dostęp do CRM jest nieograniczony.

Do CRM możesz zalogować się z każdego komputera, przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.
Kadra zarządzająca ma narzędzia do analizowania wyników i efektywności.
Twój dział handlowy będzie pod kontrolą a CRM ułatwi wyciąganie wniosków. Dzięki temu udoskonalasz swój biznes. Wiesz jacy handlowcy się sprawdzają a kto nie pasuje do Twojego zespołu i nie spełnia oczekiwań. Analiza danych sprzedażowych nigdy nie była tak prosta! Podsumowanie kampanii reklamowej będzie dokładne i będzie bazowało na danych zebranych w Twoim dedykowanym systemie CRM. Widząc wyniki i dane błyskawicznie znajdziesz problem i go zlikwidujesz.

Chcesz mieć profesjonalny, dedykowany system CRM?
Zapraszamy do naszej oferty

Software house PixelShark

Strona internetowa to świetny sposób na zareklamowanie własnej firmy. Jest ona tak samo ważna, jak popularne dziś prowadzenie profili w mediach społecznościowych. Dlatego nasza agencja interaktywnaw Łodzi oferuje stworzenie witryny nowoczesnej, która przyciągnie potencjalnych klientów i będzie przygotowana do późniejszych działań związanych z pozycjonowaniem, czyli SEO.

Dzięki temu łatwiej będzie Ci dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, a co za tym idzie – zwiększy się świadomość o istnieniu Twojej działalności. Warto jest zatem postawić na stronę www wykorzystującą najnowsze technologie i modne szaty graficzne, co spowoduje stały napływ klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.