Blog – czy można na nim zarobić ?
24 września 2018
Pierwsze komputery
24 września 2018

System CRM

Czy zarządzając grupą przedstawicieli handlowych używasz jako wsparcia magicznego systemu gromadzącego całą wiedzę o zamówieniach, kontakty i korespondencję? W jaki sposób kontrolujesz to z kim i kiedy spotkali się Twoi handlowcy ? I najważniejsze…jak działa Twoja konkurencja?

Co to takiego?

To specjalny system, który uporządkuje sprawy związane ze sprzedażą i pracą przedstawicieli. Będziesz wiedział z kim i kiedy się spotkali i jaki był efekt rozmów nawet wtedy kiedy pracownik będzie na urlopie. Prawdziwy rekin ma nad wszystkim kontrolę – wie jak działa konkurencja, zna jej działania marketingowe. Idealnie namierza potencjalnego klienta oraz wie, który pracownik udzielał mu informacji. W taki sposób masz nad wszystkim kontrolę i nie musisz dowiadywać się od każdego pracownika ile z siebie daje.

PO CO INWESTOWAĆ W CRM?

Chcesz aby wszystko grało?
CRM sprawia, że tworzenie ewidencji nie będzie już tak uciążliwe. Sprzedawcy będą mieli porządek w systemie a Ty będziesz wiedział gdzie jadą, z kim się kontaktują. Informacje o cenach, działaniach konkurencji będą na wyciągnięcie ręki.

Twój dostęp do CRM jest nieograniczony.

Do CRM możesz zalogować się z każdego komputera, przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.
Kadra zarządzająca ma narzędzia do analizowania wyników i efektywności.
Twój dział handlowy będzie pod kontrolą a CRM ułatwi wyciąganie wniosków. Dzięki temu udoskonalasz swój biznes. Wiesz jacy handlowcy się sprawdzają a kto nie pasuje do Twojego zespołu i nie spełnia oczekiwań. Analiza danych sprzedażowych nigdy nie była tak prosta! Podsumowanie kampanii reklamowej będzie dokładne i będzie bazowało na danych zebranych w Twoim dedykowanym systemie CRM. Widząc wyniki i dane błyskawicznie znajdziesz problem i go zlikwidujesz.

Chcesz mieć profesjonalny, dedykowany system CRM?
Zapraszamy do naszej oferty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *