Blog – czy można na nim zarobić ?

Ciekawi Was co w 2015 było najchętniej szukane w Google?
24 września 2018
System CRM
24 września 2018

Blog – czy można na nim zarobić ?

Gdybyś miał pisać blog to o czym ? Co jest Twoją pasją?

Posiadasz wiedzę na temat budowania popularnego bloga? Czy wiesz ile zależy od pracy informatyków, którzy mają za zadanie go przygotować?
Czy potrafisz pisać artykuły tak aby były pomocnicze oraz intrygowały swoją treścią? Aby zbudować zaufanie odbiorców musisz wiedzieć komu powierzyć zbudowanie bloga.

ZARABIANIE NA BLOGU
Wszystko będzie zależało od tego jak bardzo przydatne są Twoje wpisy, jak wysokie zainteresowanie budzą. Opisywanie swoich doświadczeń i proponowanie rozwiązań sprzyja budowaniu więzi. Natomiast ważne jest aby promowanie swojej osoby nie przesłoniło tego co wartościowe dla odbiorców.

CZY ZAŁOŻENIE BLOGA JEST KOSZTOWNE ?
Decyzje o założeniu bloga czy strony wiążą się z koniecznością zakupu hostingu, domeny. Z pewnością o tym wiesz. Bardzo wiele zależy od dostawcy tych usług. Wybierz dobrą i polecaną firmę, która działa na rynku jakiś czas – taki wybór się opłaci. I koniecznie pamiętaj, że blog powinien być atrakcyjny wizualnie – to również zadanie dla firmy, z którą podejmiesz współpracę.

O CZYM PISAĆ NA BLOGU?
To ocean możliwości – blogerzy tworzą muzykę, piszą artykuły, zamieszczają swoje fotografie, piszą książki, recenzje, rysują, projektują.

CIERPLIWOŚĆ I SYSTEMATYCZNOŚĆ
Profesjonalni informatycy stworzą Twój blog, natomiast Ty go będziesz prowadzić i to Ty będziesz poświęcał czas na jego promowanie i twórczą pracę. Najważniejsze aby była to pasja i przyjemność a nie przykry obowiązek.

Powodzenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *