5 najbardziej absurdalnych aplikacji

Phalcon framework
19 sierpnia 2018
Ciekawi Was co w 2015 było najchętniej szukane w Google?
24 września 2018

5 najbardziej absurdalnych aplikacji

5 najbardziej absurdalnych aplikacji!

Aplikacje mobilne potrafią uprzyjemnić życie, czy to w kwestii monitorowania pewnych spraw, czy tylko dla rozrywki – do pobrania dostępnych jest mnóstwo aplikacji. Czy to znaczy, że wszystkie z nich są przydatne?

Postanowiliśmy podejść do sprawy inaczej i specjalnie dla Was wybraliśmy 5 najbardziej absurdalnych aplikacji mobilnych dostępnych na polskim rynku.

Fun Popcorn

Ta skromna aplikacja pozwala nam się oszukać. Na ekranie widzimy ziarenka kukurydzy. Należy potrząsnąć telefonem i…. magia! Popcorn strzela jak szalony. Szkoda tylko, że jest wirtualny. Jak widać po ocenach w Google Play wiele osób jednak jest usatysfakcjonowanych tą aplikacją – użytkownik Mr. Bodzio pisze: „nie wiem czemu ludzie daja zle oceny. to oczywiste ze tego popcornu nie czuc albo nie da sie zjesc ale to nie jest powod by dawac tu slaba ocene”. Aplikacja jest darmowa.

Infant Crying Translator

Aplikacja idealna dla młodych rodziców – zastanawiacie się dlaczego wasze dziecko płacze? Teraz nie musicie się już głowić, wystarczy pobrać translator dziecięcego płaczu! Gdy maleństwo donośnie zawyje, zamiast wziąć je na ręce, przyłóżcie mu telefon z włączoną apką. Ona powie o co chodzi – czy jest głodne, czy mu zimno? Szkoda tylko, że nie ma 100% trafności 😉 Można ją sobie sprawić nieco ponad 13 zł.

Useless Button

Czy właściwie jest wam potrzebna kolejna aplikacja? Nie? To w takim razie idealny dla was będzie Useless Button. Nie ma on żadnej funkcjonalności. Pobieracie duży czerwony przycisk i w zasadzie jedyne, co możecie z nim robić, to po prostu go wciskać. Zlicza wciśnięcia i dopinguje do kolejnych. Taka przyjemność i to za darmo!

The perfect egg timer

Lubicie jeść jajka? A może chcecie zaskoczyć swoją drugą połówkę niecodziennym śniadaniem do łóżka? Oto aplikacja, która pozwoli wam ugotować perfekcyjne jajko. Myślicie, że to zwykły timer? O nie, nie. Najpierw przykładacie jajko do ekranu telefonu. Tak – kładziecie jajko na telefonie. Potem zaznaczacie jego wielkość. I voila! Otrzymujecie odpowiedź na nurtujące was pytanie – jeżeli to jajko jest takie duże to ile powinno się gotować do pożądanego stanu? Zachwycicie podniebienia. Koszt – 7 zł.

Lucky Cactus

Wstaliście dzisiaj lewą nogą? Macie pecha? Czujecie, że nic nie idzie po waszej myśli? Co może pomóc? Szczęśliwy kaktus. Wystarczy go pacnąć i może przyniesie wam szczęście. Ale uwaga – może też przynieść pecha. Za tą szansę zapłacicie niecałe 32 zł.

I jak? Która jest najbardziej kusząca?

Jeżeli macie swoje pomysły na aplikację na Androida i chcielibyście je zrealizować – i te standardowe i najbardziej zakręcone, ekipa Pixelshark z chęcią Wam pomoże! Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych 😉

Wszystkie aplikacje są dostępne do pobrania w sklepie internetowym Google Play

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *